Popo Kaldırma ve
Dikleştirme Estetiği

Popo Kaldırma ve
Dikleştirme Estetiği

Kadınlar da kalçalar vücudun önemli bölgelerinden olup, asında en çekici yeridir diyebiliriz. Dik, kalkık, yuvarlak ve diri bir popo sadece kadınların değil aynı zaman da erkeklerinde hayali diyebiliriz. Fakat bu tabi ki bazılarına doğuştan verilen bir özellik olsa da bazı kişiler de ise spor ile desteklenerek sahip olması gereken bir gereksimdir. Bunun için yediklerinize dikkat etmeniz, spor yapmanız şarttır. Fakat bunlar ile de başarılı olamıyorsanız popo kaldırma ve dikleştirme estetiği mevcut olup, bu cerrahi müdahale ile kolaylıkla elde edebileceğiniz bir işlemdir. Bu işlem adından da anlaşıldığı üzere popoyu şekillendirmek ve ideal olarak tasarlamak amacı ile uygulanmaktadır. Bu işlem ile popoyu inceltmek, kalınlaştırmak, fazlalıkları almak, yükseltmek gibi işlemler uygulanabilir.

Popo Kaldırma ve Dikleştirme Estetiği Nasıl Yapılır?

İdeal ve seksi kalçalara sahip olmak isteyen kişiler öncelikte tabi ki ideal kilosuna ulaşması gerekmektedir. Bundan sonra ise popo için çalışmalar boşa çıkması durumunda eğer ki poposunda yaygınlaşma ve düşüklük var ise ya da olduğundan fazla ince ise popo kaldırma ve dikleştirme estetiği ile müdahale gerçekleşmektedir İnce ve düşük popolar için protezler uygulanmakta olup, sahip olması gereken şekle getirilmektedir. Eğer ki fazla yağa sahip olan bir popo var ise bunda ise yağlar alınarak inceltilir ve olması gereken ideal şekline getirilerek işlem tamamlanmaktadır. Bu işlemleri kalçalarından memnun olmayan tüm herkes yaptırabilir. Hastalar genellikle ya popolarının basık olmasından ya da düşük olmasından yakınarak başvurmaktadır. Kişiye özel de plan belirlenerek uygulamaya koyulmalıdır.

Popo Kaldırma ve Dikleştirme Estetiği Sonrası

Popo kaldırma ve dikleştirme estetiği yaklaşık olarak 1 ile 3 saat arasında yapılan cerrahi müdahale sonucunda gerçekleşmektedir. Hastanın durumuna göre işlem öncesinde belirlenen hasta ile cerrah arasında ki popo uygulanacak olup, her soruna göre de çare bulunmaktadır. Bunun için doktorunuza memnun olmadığınız ve istediğiniz tüm ayrıntıları paylaşmanız gerekmektedir. Popo kaldırma ve dikleştirme estetiği ameliyatına dair tüm işlemler kesinlikle hastane ortamında yapılması gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında doktorunuzun dediklerine kulak vermeniz önemli bir unsurdur.